Ekspertizu ili drugo mišljenje daje liječnik specijalist adekvatne specijalnosti, a koji nije izravno sudjelovao u dotadašnjem liječenju pacijenta.

Razina iskustva i znanje ljekara Anadolu Medical Center-a daje garanciju da ćete dobiti stručno i medicinski utemeljeno drugo mišljenje iz svih područja.

Više o Anadolu Medical Centru

Anadolu Medical Centar Osnovan 2005. godine. Centar je povezan sa bolnicom Johns Hopkins u Sjedinjenim Američkim Državama, koja glasi za medicinski centar broj jedan u SAD-u.

Bolnica pokriva širok spektar usluga, uključujući neurološke znanosti, kardiovaskularne bolesti, onkologiju, ginekologiju i IVF, dijagnostiku i snimanje.

Postoji devet onkoloških odjela, uključujući onkološku dijagnostiku, hiruršku onkologiju, medicinsku onkologiju, radijacijsku onkologiju, hematološku onkologiju i onko-kardiologiju.

Onkolog Prof.dr.Serdar Turhal

Profesor sa velikim iskustvom iz onkologije, na raspolaganju je svim onkološkim pacijentima kojima je potrebno :

• Konsultacije oko liječenja u inostranstvu

Za svaku online konsultaciju potrebno je dostaviti dokumentaciju o dosadašnjem liječenju, te snimke koje imate ( PET-CT , CT i MRI )

Da bi zakazali svoje konsultacije , potrebno je da nam pošaljete Vaše nalaze na mail adresu poliklinika.atrijum@gmail.com

Uroonkolog Prof.dr. Cemil Uygur

Profesor sa velikim iskustvom iz uroonkologije, na raspolaganju je svim uroonkološkim pacijentima kojima je potrebno :

Hematoonkolog Prof.dr. Zafer Gulbaš

Profesor sa velikim iskustvom iz hematonkologije, na raspolaganju je svim hematoonkološkim pacijentima kojima je potrebno :

Drugo mišljenje putem maila

Sastoji se od pisanog drugog mišljenja, gdje na osnovu dostavljene dokumentacije dobijate odgovor na svoj mail u vezi budućih koraka u liječenju.

Drugo mišljenje putem maila je BESPLATNO

Video poziv

Prvi korak je dostavljanje dokumentacije putem maila. Nakon toga se zakazuje termin sastanka sa doktorom putem video poziva. Na video poziv dolazite u prostorije Polikliniku Atrijum, gdje zajedno sa prevodiocem pristupate pozivu.

Drugo mišljenje putem video poziva iznosi 150,00 KM